Vánoční dárky doporučujeme objednat do 14.12.2017 z důvodu přetížeností přepravců. Objednávky přijmuté po tomto datu budou předány dopravci do 48 hodiny, ale již není garantované jejich včasné doručení ze strany přepravce.

claim

Dětská hnízda MimiConcept® i veškeré další naše produkty jsou vyrobeny v České republice z pečlivě vybíraných materiálů. Všechny mají certifikát Oeko-Tex Standard 100, třídy I. vhodné pro děti do 3 let. Jsou prodyšné, s antibakteriální prací úpravou a určené i pro tu nejcitlivější dětskou pokožku. MimiConcept® Vám již brzy bude nabízet možnost vyšítí jména Vašeho miminka na Vaše hnízdečko.


 

Dětská hnízda (0-6 měsíců)

Užitečný pomocník nejen pro usínání dětí od narození do šesti měsíců věku. Hnízdo svým tvarem kopíruje tělo miminka, čímž mu dává pocit bezpečí, který znalo z maminčina bříška, a zároveň usnadňuje adaptaci na okolní svět a posiluje spánkový režim. Kromě klasických modelů pro Vás máme kolekci navrženou ilustrátorem Patrikem AntczakemVíce zde..

Hnízda BigMimi (6-36 měsíců)

Perfektní společník pro všechny děti, které už dětskému hnízdu odrostly (6 – 36 měsíců), ale nechtějí se vzdávat jeho komfortu. Vaše děťátko bude doprovázet až do jeho první velké postýlky. Chystáme ve více barevních provedeních. Více zde..

Mantinely

Praktická pomůcka s uchýtkami, díky které se vaše miminko nemůže v postýlce o nic uhodit. Nabízíme tři typy mantinelů. Celopostýlkové, se skládací bočnicí a univerzální na 120x60cm i 140x70cm. Brzy vše na eshopu. Více zde..

Sledujte MimiConcept na Instagramu

© 2016 - 2017 MimiConcept s.r.o., system UPgates