Zasíláme v rámci celé Evropy. Poštovné v rámci ČR nad 2000 kč je zdarma.

Krásné, ručně pletené koše z lisované sušené sloní trávy bez použití pesticidů, jsou nejen krásným doplňkem, ale hlavně zcela přírodní postýlkou, která je vhodná pro nový přírustek do každé rodiny.
Každý jeden kus je vybrán tak, aby byl jedinečný. Ruční výroba probíhá v Ghaně, v Africe v kontrolovaném prostředí, kde jsou dodržovány přísné hygienické standardy. Před odesláním jsou koše čištěny párou. Svým nákupem podpoříte férový obchod a umožníte místním ghanským obyvatelům pokračovat v řemeslech, které se v jejich kultuře po staletí předávájí z generace na generaci.

Materiál: Všehny použité materiály jsou zcela přírodní. Mojžíšovi koše jsou vyrobeny z "kinkahe", také známé jako "sloní tráva", která roste divoce v Ghaně a je pozoruhodně pevná a vhodná pro tkaní. Jedinečné africké koše dodávají dotek stylu do všech prostor ve vašeho domu či bytu.
Každý koš je originál. Rukojeti jsou vyrobeny z řádně zpracované kůže.

Součástí koše je matrace. Tyto koše by měly být používány pouze položené na rovném povrchu. Nikdy nenechte dítě v koši, pokud jej přenášíte z místnosti do místnosti. Neuzavírejte dítě v koši, mohlo by dojít k jeho zadušení. Je ideální pro novorozence a starší miminka, která se prozatím příliš nepohybují. Poté jej můžete využívat jako dekorci či prádelní koš. Doporučujeme používat s dětským hnízdem, či zavinovačkou.

Rozměry:
délka 7 700 mm × šířka 4 200 mm × výška 2 800 mm (u nejvyšší části)


čištění:
Koš můžete utřít nebo krátce opláchnout pod vodou. Otřete a nechte řádně vysušit.
Jelikož koše jsou celé ručně vyráběné, mohou se vyskytnout mírné rozdíly ve velikosti, barevnosti a vzoru.

V případě deformace lze koš jednoduchým způsobem upravit zpět do požadovaného tvaru:

Opláchněte krátce studenou vodou
Nechte 5 minut odpočinout
Jemně upravte tvar koše
Otřete a nechte řádně vysušit na větraném místě (pokud necháte koš vlhký, může chytit plíseň)

2 754 Kč s DPH
Původní cena 4 590 Kč, Ušetříte 40% (1 836 Kč)
Momentálně vyprodáno
Buďte součástí #mimiconcept