Zasíláme v rámci celé Evropy. Poštovné v rámci ČR nad 2000 kč je zdarma.

claim

MimiConcept® je mladá dynamická firma, která vyrábí produkty pro děti s důrazem na kvalitu a nadčasový dizajn

Naše filosofie je vytvářet produkty pro děti z kvalitních materiálů. Dbát na jejich bezpečí a pohodlí a respektovat prostředí kolem nás.

Všechny naše výrobky mají mezinárodní certifikát Oeko-Tex Standard 100, třídy I. potvrzující vhodnost pro děti do 3 let. Jsou prodyšné, s antibakteriální prací úpravou a určené i pro tu nejcitlivější dětskou pokožku. MimiConcept® nabízi dětská hnízda různych kategorií až do 36 měsíců, spací pytlíky, mantinely do postýlek a další.

Jedině u nás si můžete nechat své hnízdečko personalizovat jménem miminka.

 

Dětská hnízda (0-6 měsíců)

Užitečný pomocník nejen pro usínání dětí od narození do šesti měsíců věku. Hnízdo svým tvarem kopíruje tělo miminka, čímž mu dává pocit bezpečí, který znalo z maminčina bříška, a zároveň usnadňuje adaptaci na okolní svět a posiluje spánkový režim. Kromě klasických modelů pro Vás máme kolekci navrženou ilustrátorem Patrikem AntczakemVíce zde..

Hnízda BigMimi (6-36 měsíců)

Perfektní společník pro všechny děti, které už dětskému hnízdu odrostly (6 – 36 měsíců), ale nechtějí se vzdávat jeho komfortu. Vaše děťátko bude doprovázet až do jeho první velké postýlky. Chystáme ve více barevních provedeních. Více zde..

Mantinely

Praktická pomůcka s uchýtkami, díky které se vaše miminko nemůže v postýlce o nic uhodit. Nabízíme tři typy mantinelů. Celopostýlkové, se skládací bočnicí a univerzální na 120x60cm i 140x70cm. Brzy vše na eshopu. Více zde..

Sledujte MimiConcept na Instagramu

© 2016 - 2019 MimiConcept s.r.o., system UPgates