Často kladené otázky

1. Z jakých materiálů je vyrobeno hnízdečko MimiConcept®?

MimiConcept® hnízdečko vyrábíme z kvalit- ních českých materiálů s certifikátem Oeko-Tex Standard 100: třída 1 vhodného pro děti do 3 let. Povrchová látka je ze 100% bavlny. Výplňový materiál tvoří polyesterová vlákna a polyetherové pěnové matrace, které také odpovídající certifikátu kvality Oeko-Tex Standard 100: třída 1. Všechny materiály jsou antibakteriální, prodyšné a vhodné k praní na 40 °C.

2. Může kojenecký polštář nahradit MimiConcept® hnízdečko?

Nemůže. Kojenecký polštář svým tvarem do písmene U slouží spíše pro maminku, než pro miminko na spaní. MimiConcept® hnízdečko má mezi mantinely pohodlnou matraci, díky které drží pevně svůj tvar a kromě zavádění spánkového režimu v něm může miminko bezpečně trénovat i pasení koníčků. Mantinely ho podpírají a neujíždí. Hnízdo roste s vaším miminkem až do přibližně 8 měsíců věku dítěte a když děťátko odroste z malého novorozeneckého hnízdečka, můžete jej nahradit kojeneckým a batolecím hnízdem BigMimi.

3. Jaký je rozdíl mezi řadou Delux a Natur?

Řada Delux je oproti řadě Natur zdobnější a je vyrobena z více typů materiálů. Řada Natur je jednodušší a namísto saténových stuh se hnízdečko povoluje zatahovací šňůrkou a jezdcem.

4. Kde všude můžete MimiConcept® hnízdečko využívat?

Hnízdečko MimiConcept® je skvělým pomocníkem do všech situací v prvních měsících života vašeho miminka. Umožňuje co-sleeping ve vaší posteli bez obav ze zalehnutí miminka, můžete ho vozit v kočárku, usnadňuje přesun do vlastní postýlky a zvykání si na samostatné spaní, nahrazuje cestovní postýlku i přebalovací podložku.

5. Do kolika měsíců je MimiConcept® hnízdečko vhodné?

Hnízdečko MimiConcept® s vaším dítětem roste od narození do přibližně 8 až 9 měsíců věku dítěte. Díky šňůrce ve spodní části můžete hnízdečko rozbalit a nechat volně čouhat nožky ven. Hlavička je stále ohraničena mantinely. Báječné pohodlí si ale s radostí užívají i batolata, která z hnízdeček vyrostou, proto máme v nabídce i variantu BigMimi pro děti od 6 až 7 měsíců až do 3 let.

6. Mohu MimiConcept® hnízdečko prát?

Ano. Vyndejte matraci a perte hnízdo v pračce na 40 °C. Doporučujeme pečlivě si prostudovat návod na použití.

7. Jak je MimiConcept® hnízdečko velké?

Velikost je možné díky posuvným šňůrkám regulovat. Hnízdečko tak s miminkem pomalu roste. Vnitřní rozměry: 26 x 70 cm, vnější rozměry: 46 x 80 cm.

8. Funguje hnízdečko MimiConcept® s monitorem dechu?

Spolehlivě. Monitor dechu můžete položit pod hnízdečko nebo pod matraci postýlky a bude bez problémů snímat dech vašeho miminka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz O stavbu e-shopu se postarali Clear Data