Vrácení zboží a reklamace

Vrácení zboží

Může se stát, že objednané zboží nesplňuje vaše očekávání a chcete ho vrátit. Zboží nám můžete do 14 dnů od data jeho převzetí bez udání důvodů vrátit. Stačí vyplnit tento formulář " Odstoupení od smlouvy " a poslat ho spolu s vráceným zbožím na uvedenou adresu ve formuláři. Kopii vyplněného formuláře nám prosím pošlete na email: reklamace@mimiconcept.cz 

Po obdržení Vašeho zboží na sklad potřebujeme 3 pracovní dny, abychom ho překontrolovali, proto prosíme o strpení, budeme vás informovat emailem, jakmile zboží obdržíme na sklad. Peníze Vám vrátíme převodem na vámi zvolený účet. 

Reklamace zboží

Něco není v pořádku? To nás moc mrzí. Prosím, ozvěte se nám na email: reklamace@mimiconcept.cz a vše spolu vyřešíme

 

Výměna zboží

Jak zboží zabalit na cestu zpátky

Zboží musí být v neporušených a nepoškozených původních obalech zasláno zpět spolu s příslušným vyplněným formulářem. Prosíme nepřekládat, nelámat hnízda a BigMimi. 

Pokud pro vrácení zvolíte Českou poštu, využijte službu Balík Do ruky. Budete tak mít jistotu, že se balíček nezastaví na poště a nevrátí se zpět k vám. Balíky poslané na dobírku nebudou převzaty. 

Pokud jste si zboží zakoupili u jiného prodejce, reklamaci prosím uplatníte u něj. 

 

Ke každému poslanému balíku přiložte formulář, který si ve formátu PDF prosím stáhněte, vytiskněte a vyplňte.
Elektronickou verzi nám prosím pošlete na e-mail: reklamace@mimiconcept.cz a dále postupujte podle pokynů uvedených ve formuláři.

Stáhněte si důležité dokumenty! 

download Formulář odstoupení od smlouvy

download Reklamační formulář

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz O stavbu e-shopu se postarali DigitalMakers