E-Book Kojení

Kód: 71-10
49 Kč
E-Book

Témata jako kojení, krmení, výživa jsou vždy v těhotenství a po porodu velkým otazníkem. Co je vhodné pro miminko i maminku? Oslovili jsme Mgr. Elišku Pivrncovou, nutriční terapeutku a laktační poradkyni, která spolu s dalšími specialistkami založila web odmala.com

A máme pro Vás odpovědi! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Témata jako kojení, krmení, výživa jsou vždy v těhotenství a po porodu velkým otazníkem. Co je vhodné pro miminko i maminku? Oslovili jsme Mgr. Elišku Pivrncovou, nutriční terapeutku a laktační poradkyni, která spolu s dalšími specialistkami založila web odmala.com.
 
4 vystudované nutriční specialistky spojilo nejen vzdělání, ale také především mateřství a láska k dětem i jejich stravě. Do Brna, kde na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity vystudovaly obor nutriční terapeut, přicestovala každá z jiného kouta Česko-Slovenska. To je mimochodem také důvod, proč jsou jejich stránky česky i slovensky. I přes to, že každá žije v jiném městě, rozhodly se spojit síly a i na dálku přetransformovat jejich znalosti a zkušenosti s dětskou stravou do knižní podoby.
 
Psaní knihy po večerech, kdy již děti spaly, byl jen začátek. Z pravidelných online telefonátů vznikl nápad založit organizaci, která by vzdělávala o výživě matek a dětí. A tak vzniklo ODMALA.
 
„Mateřství a děti jsou hlavním důvodem, který mě přivedl k dětské výživě. S narozením dvojčat jsem na svém instagramu a stránkách začala komentovat nejčastější dotazy rodičů a některá doporučení. Již několik let se také věnuji laktačnímu poradenství a podpoře kojení.“ Eliška Pivrncová
 
Spojili jsme se právě s Eliškou, aby pro nás zpracovala odpovědi na otázky. Konkrétně se jedná se o tři témata: Výživa v těhotenstvíKojení a Co (NE)jíst při kojení. Najdete v nich odpovědi na nejčastější otázky, či tipy na to, jak se stravovat, abyste Vy i Vaše miminko dostávali do svého těla jen to nejlepší.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz O stavbu e-shopu se postarali Clear Data