Pohybový vývoj dítěte - s láskou a respektem

Kód: POH_VD
Novinka Tip
420 Kč
Skladem (18 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Pobyhový vývoj dítěte - s láskou a respektem

Zuzana Rybová a Michaela Kačírková – autorkami jsou dětské fyzioterapeutky s bohatou praxí, které v knize propojují odborný i lidský pohled.

„Na dobrém začátku záleží! Vaše miminko umí od narození spoustu úžasných věcí, pojďte ho v nich podpořit.“

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nevíte si rady při výběru vhodných pomůcek, nebo co to znamená pasení koníčků? Na tyto a další podobné otázky najdete odpovědi právě zde. 

Kniha nabízí komplexní přehled pro rodiče, kde je srozumitelně a prakticky vysvětleno jak probíhá správný vývoj dítěte. Poskytuje tipy, jak můžete pomoci svému dítěti se v jednotlivých odbobích rozvíjet. V knize najdete i praktické doporučení, jako je výběr kočárku nebo výbavičky z pohledu fyzioterapeuta. Zároveň popisuje, které pomůcky jsou pro děti vhodné a naopak, jaké jim mohou škodit.

Kniha se věnuje dětem od jejich narození do 3 let. Jednotlivé kapitoly se vyjadřují k tématům, která se stala předmětem diskuzí mezi laickou a odbornou veřejností. Najdete zde vše potřebné, co byste měli vědět a nemusíte tím pádem zrácet čas pátráním na internetu nebo sociálních sítí. 

Autorkami jsou dětské fyzioterapeutky, které propojují své odborné znalosti s vlastními zkušenostmi. Samy jsou maminky a tak přináší lidský pohled, praktické rady, ale i odborný nadhled. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro maminky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz O stavbu e-shopu se postarali Clear Data