Pomáháme

Naše radost z nových návrhů by nebyla tak veliká, kdyby nebyla sdílená, a naše produkty by neměly smysl, kdyby nepomáhaly. A protože právě chuť pomáhat ostatním rodičům nás poháněla v úplných začátcích, sympatizujeme s projekty, které mají podobnou myšlenku. V nadacích AutTalk a Předčasně s Mimi jsme našly velké srdce a odhodlání.

 

Předčasně s Mimi

Věděli jste, že každé 12. dítě, které se u nás narodí, je nedonošené? Charitativní projekt Předčasně s Mimi upozorňuje na problematiku předčasných porodů a pomáhá nedonošeným dětem v prvních dnech života. Naše hnízda usnadňují adaptaci na okolní svět a pomáhají se spánkovým režimem, který je pro vývoj těchto miminek naprosto klíčový. My jsme se do projektu zapojili s celkem 60 hnízdečky v hodnotě 105 tisíc korun, která putovala do pěti různých porodnic. Děkujeme projektu Předčasně s Mimi a našim ambasadorkám, že jsme společně mohli pomoci.

AutTalk

Nadační fond AutTalk, který založili Kateřina a Jan Sokolovi vědí z vlastní zkušenosti, jak náročná péče o autistu je, a proto chtějí pomáhat i dalším rodičům, kteří jsou v podobné situaci. Nákupem u nás se k pomoci rodinám autistických dětí můžete připojit i vy. Stačí v objednávce zvolit částku, kterou chcete věnovat a my zajistíme, aby váš příspěvek pomohl dobré věci. Sokolovi i díky vašim příspěvkům mohou pomáhat konkrétním rodinám finančně, mohou pořádat setkání podpůrné rodičovské skupiny a mohou společně sdílet osvětu a zkušenosti. Pro více informací navštivte webovou nebo facebookovou stránku AutTalk.

 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz O stavbu e-shopu se postarali DigitalMakers

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení