Pomáháme

Naše radost z nových návrhů by nebyla tak veliká, kdyby nebyla sdílená, a naše produkty by neměly smysl, kdyby nepomáhaly. A protože právě chuť pomáhat ostatním rodičům nás poháněla v úplných začátcích, sympatizujeme s projekty, které mají podobnou myšlenku. V nadacích AutTalk a Předčasně s Mimi jsme našly velké srdce a odhodlání.

 

Předčasně s Mimi

Věděli jste, že každé 12. dítě, které se u nás narodí, je nedonošené? Charitativní projekt Předčasně s Mimi upozorňuje na problematiku předčasných porodů a pomáhá nedonošeným dětem v prvních dnech života. Naše hnízda usnadňují adaptaci na okolní svět a pomáhají se spánkovým režimem, který je pro vývoj těchto miminek naprosto klíčový. My jsme se do projektu zapojili s celkem 60 hnízdečky v hodnotě 105 tisíc korun, která putovala do pěti různých porodnic. Děkujeme projektu Předčasně s Mimi a našim ambasadorkám, že jsme společně mohli pomoci.

AutTalk

Nadační fond AutTalk, který založili Kateřina a Jan Sokolovi vědí z vlastní zkušenosti, jak náročná péče o autistu je, a proto chtějí pomáhat i dalším rodičům, kteří jsou v podobné situaci. Nákupem u nás se k pomoci rodinám autistických dětí můžete připojit i vy. Stačí v objednávce zvolit částku, kterou chcete věnovat a my zajistíme, aby váš příspěvek pomohl dobré věci. Sokolovi i díky vašim příspěvkům mohou pomáhat konkrétním rodinám finančně, mohou pořádat setkání podpůrné rodičovské skupiny a mohou společně sdílet osvětu a zkušenosti. Pro více informací navštivte webovou nebo facebookovou stránku AutTalk.

 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz O stavbu e-shopu se postarali Clear Data