Proč MimiConcept

DESIGN - Nadchne malé, potěší dospělé

Máme rády krásné věci, baví nás móda a věříme, že je důležité se obklopovat hezkými objekty.  S příchodem našich dětí na svět se naše estetické nároky nezmenšily. Vlastně naopak. I pro ně jsme hledaly ty oku lahodící věci, které svým vzhledem budou bavit malé i velké. A tak jsme vymyslely doplňky pro děti, které nepromění naše domovy v království kýče, ale které se budou kdekoliv působivě vyjímat, klidně i na designové pohovce. 

Shodly jsme se na tom, že výjimečnost tvoří ty nejjednodušší věci, ale právě design, kde nic nechybí ani nepřebývá, je tou největší výzvou, kterou se snažíme dnes a denně naplňovat. Design věcí od MimiConcept je nadčasový a zároveň udržitelný, líbit se vám bude letos i za několik let. Věříme, že právě vyladěný design dělá z MimiConceptu značku, která dokáže změnit každodenní život k lepšímu. 

 

FUNKČNOST - Uzpůsobeno pro novou životní roli 

První dny, týdny a měsíce s miminkem jsou výjimečný čas, který je dílem nejkrásnější, ale zároveň nejnáročnější. Sžívání se s miminkem mohou některé věci usnadnit, a proto vznikl MimiConcept. S cílem nabídnout i dalším maminkám sérii produktů, které opravdu ocení, které jim budou ku prospěchu a budou vymyšleny tak, aby svou funkcí předčily očekávání. Vytváříme produkty, se kterými lze lehce manipulovat jednou rukou, když v té druhé chováme miminko. Produkty MimiConcept stále podrobujeme testům a zkoumání a stále přemýšlíme, jak budou být ještě lepší. Vyrábíme věci, které jsou pro děti bezpečné. 

 

KVALITA - Nic méně, než to nejlepší

Maximálně dbáme na to, aby naše produkty byly i zdravotně nezávadné, když přicházejí do kontaktu s jemnou dětskou pokožkou (a mnohdy je děti ochutnávají). Záleží nám na každém detailu, od nití až po obaly. Šijeme z těch nejlepších látek, každá má certifikaci Oeko-Tex® Standard 100, která garantuje jejich bezpečnost i pro nejmenší. Věříme, že si naše děti zaslouží to nejlepší, proto na jakosti materiálu nikdy nebudeme šetřit. 

Chceme kvalitu po všech stránkách, a tak každý návrh probíráme skrz na skrz i s odborníky, ať už jde o laktační poradkyně, neurology nebo fyzioterapeuty, aby naše věci byly pro děti prospěšné. Jsme hrdé na to, že je naše značka česká. 

Osobně vybíráme své dodavatele a potrpíme si na lokální produkci. Víme, kde naše věci vznikají, známe své výrobce a je pro nás důležité, aby všichni měli spravedlivou odměnu. Vážíme si ruční práce a lidského umu a každé řemeslo se snažíme podporovat. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz O stavbu e-shopu se postarali Clear Data