Proč MimiConcept

DESIGN

Nadchne malé, potěší dospělé

Máme rády krásné věci, baví nás móda a věříme, že je důležité se obklopovat hezkými objekty.  S příchodem našich dětí na svět se naše estetické nároky nezmenšily. Vlastně naopak. I pro ně jsme hledaly ty oku lahodící věci, které svým vzhledem budou bavit malé i velké. A tak jsme vymyslely doplňky pro děti, které nepromění naše domovy v království kýče, ale které se budou kdekoliv působivě vyjímat, klidně i na designové pohovce. 

Shodly jsme se na tom, že výjimečnost tvoří ty nejjednodušší věci- ale právě design, kde nic nechybí ani nepřebývá, je tou největší výzvou, kterou se snažíme dnes a denně naplňovat. Design věcí od MimiConcept je nadčasový a zároveň udržitelný, líbit se vám bude letos i za několik let. Věříme, že právě vyladěný design dělá z MimiConceptu značku, která dokáže změnit každodenní život k lepšímu. 

 

FUNKČNOST

Uzpůsobeno pro novou životní roli 

První dny, týdny a měsíce s miminkem jsou výjimečný čas, který je dílem nejkrásnější, ale zároveň nejnáročnější. Sžívání se s miminkem mohou některé věci usnadnit, a proto vznikl MimiConcept. S cílem nabídnout i dalším maminkám sérii produktů, které opravdu ocení, které jim budou ku prospěchu a budou vymyšleny tak, aby svou funkcí předčily očekávání. Vytváříme produkty, se kterými lze lehce manipulovat jednou rukou, když v té druhé chováme miminko. Produkty MimiConcept stále podrobujeme testům a zkoumání a stále přemýšlíme, jak budou být ještě lepší. Vyrábíme věci, které jsou pro děti bezpečné. 

 

KVALITA

Nic méně, než to nejlepší

Maximálně dbáme na to, aby naše produkty byly i zdravotně nezávadné, když přicházejí do kontaktu s jemnou dětskou pokožkou (a mnohdy je děti ochutnávají). Záleží nám na každém detailu, od nití až po obaly. Šijeme z těch nejlepších látek, každá má certifikaci Oeko-Tex® Standard 100, která garantuje jejich bezpečnost i pro nejmenší. Věříme, že si naše děti zaslouží to nejlepší, proto na jakosti materiálu nikdy nebudeme šetřit. 

Chceme kvalitu po všech stránkách, a tak každý návrh probíráme skrz na skrz i s odborníky, ať už jde o laktační poradkyně, neurology nebo fyzioterapeuty, aby naše věci byly pro děti prospěšné. Jsme hrdé na to, že je naše značka česká. 

Osobně vybíráme své dodavatele a potrpíme si na lokální produkci. Víme, kde naše věci vznikají, známe své výrobce a je pro nás důležité, aby všichni měli spravedlivou odměnu. Vážíme si ruční práce a lidského umu a každé řemeslo se snažíme podporovat. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz O stavbu e-shopu se postarali DigitalMakers

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení