Pravdivé okénko ze šestinedělí s Kristý III.

#POZ6N

Olívie & Hugo

Taky máte bujnou fantazii?! A vždy si představujete, jak co bude? Já si občas v hlavě vytvářím hotové scénáře.

Když jsem byla malá, často mi naši vyprávěli, že měli boxera Árona. A když poprvé přivezli domů z porodnice moji nejstarší sestru Katku, tak ji položili na zem na deku a nechali Árona, aby ji očuchal. 

Můj táta to vždy vyprávěl tak jako, kdyby byl Áron vyložený senzibil. Opatrně se k dece přiblížil, pak špičkou čumáku Katce očuchal nejdřív jednu a pak druhou nožičku, jazykem jemně olízl paleček a pak už se od její postýlky nehnul ani na krok. ????

Moje mamka zase vyprávěla, že když Kačka brečela, Áron pro ně chodil a drcal do nich čumákem, aby ji šli uklidnit.

Vlastně kdyby Áron dosáhl tlapkou na sporák, sám by ji jistě ohřál mléko a nakrmil ji. ????????

Kdyby producenti v Disney slyšeli naše vyprávět o Áronovi, už by o něm natočili megafilm. Káťa a Škubánek, Ája a Maxipes Fík by proti Kačce a Áronovi byli slabý odvar. 

Takže chápete moje nadšení, když jsem si představovala první seznámení Olívie a našeho psa Huga. Ok, Hugo není boxer, ale francouzský buldoček, ale splácnutý čumák mají oba dva! 

Přijeli jsme domů z porodnice, Hugo se ke mě vtrhnul a vítal mě jak šílenej! Je fakt, že když jsem odjížděla naposledy, říkala jsem mu, že jedu jenom na běžnou kontrolu a že za dvě hodinky jsme zpátky a místo toho jsem se vrátila za 4 dny s něčím, co teď před něj svátečně pokládám.

Připravím deku a pokládám na ni Olívii a s napětím čekám, co on na ni. A on NIC. 

Olívie nevoněla jako kus šunky, i když v tom růžovém overalu ji docela připomínala, takže Hugo neviděl jediný důvod se o ni dál zajímat. 

Nevzdala jsem to a když ji obešel obloukem a šel na místo, říkám mu: "Hugísku, podívej se, kdo to tady je!" On se na mě podíval výrazem, jako že není slepý, že ji viděl a že ji vyhodnotil jako nezajímavou. Hmmm a toť vše z mého magického seznámení.

A jak dopadlo vaše seznámení miminka se čtyřnohým mazlíčkem? 

 

Kristýna

 

17ff4d66-d090-4c63-9b66-48c81c2ad69a

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz O stavbu e-shopu se postarali Clear Data