Pravdivé okénko ze šestinedělí s Kristý III.

#POZ6N

Olívie & Hugo

Taky máte bujnou fantazii?! A vždy si představujete, jak co bude? Já si občas v hlavě vytvářím hotové scénáře.

Když jsem byla malá, často mi naši vyprávěli, že měli boxera Árona. A když poprvé přivezli domů z porodnice moji nejstarší sestru Katku, tak ji položili na zem na deku a nechali Árona, aby ji očuchal. 

Můj táta to vždy vyprávěl tak jako, kdyby byl Áron vyložený senzibil. Opatrně se k dece přiblížil, pak špičkou čumáku Katce očuchal nejdřív jednu a pak druhou nožičku, jazykem jemně olízl paleček a pak už se od její postýlky nehnul ani na krok. ????

Moje mamka zase vyprávěla, že když Kačka brečela, Áron pro ně chodil a drcal do nich čumákem, aby ji šli uklidnit.

Vlastně kdyby Áron dosáhl tlapkou na sporák, sám by ji jistě ohřál mléko a nakrmil ji. ????????

Kdyby producenti v Disney slyšeli naše vyprávět o Áronovi, už by o něm natočili megafilm. Káťa a Škubánek, Ája a Maxipes Fík by proti Kačce a Áronovi byli slabý odvar. 

Takže chápete moje nadšení, když jsem si představovala první seznámení Olívie a našeho psa Huga. Ok, Hugo není boxer, ale francouzský buldoček, ale splácnutý čumák mají oba dva! 

Přijeli jsme domů z porodnice, Hugo se ke mě vtrhnul a vítal mě jak šílenej! Je fakt, že když jsem odjížděla naposledy, říkala jsem mu, že jedu jenom na běžnou kontrolu a že za dvě hodinky jsme zpátky a místo toho jsem se vrátila za 4 dny s něčím, co teď před něj svátečně pokládám.

Připravím deku a pokládám na ni Olívii a s napětím čekám, co on na ni. A on NIC. 

Olívie nevoněla jako kus šunky, i když v tom růžovém overalu ji docela připomínala, takže Hugo neviděl jediný důvod se o ni dál zajímat. 

Nevzdala jsem to a když ji obešel obloukem a šel na místo, říkám mu: "Hugísku, podívej se, kdo to tady je!" On se na mě podíval výrazem, jako že není slepý, že ji viděl a že ji vyhodnotil jako nezajímavou. Hmmm a toť vše z mého magického seznámení.

A jak dopadlo vaše seznámení miminka se čtyřnohým mazlíčkem? 

 

Kristýna

 

17ff4d66-d090-4c63-9b66-48c81c2ad69a

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz O stavbu e-shopu se postarali DigitalMakers

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení