Pravdivé okénko ze šestinedělí s Kristý II.

#POZ6N

První noc doma 

 

Mám ráda první noc doma s miminkem. Všechno je takové nové. I když je O. moje třetí dítě, stejně jsou ty začátky stejné. Přijde mi tak drobná a křehká. No možná za to může fakt, že narozdíl od těch dvou předešlých kousků, které byly čtyřkilové, má O. pouze 3170g. Takže jestli jsem u těch předešlých měla pocit, že se jim nemůže nic stát u O. mám přesně opačný pocit, opatrně ji beru do náruče a pro jistotu na ni i opatrně koukám. 

David na ni kouká a pořad opakuje, jak je malinkatá a drobná, a chová ji jenom v zavinovačce. 

Asi má pocit, jak je obalená tím peřím, ze se ji nemůže nic stát. Jo vážně je to rozdíl. Rodila jsem v době covidové, v přísné karanténě a ještě akutním císařem (to je taky hodně vtipný příběh) a tak David viděl O. jenom na operačním sále a pak až v den, kdy si nás vyzvedl. 

Bylo mi jasné, že když přijedeme domů a budou tam všichni, bude to mazec. Chtěla jsem Davidovi taky dopřát pár klidných okamžiků s Olívií. Dopřát mu čas na to se poznat. 

Když jsem zjistila, ze nás pouští o den dřív, využila jsem příležitosti, že starší děti byly u babičky a první noc jsme strávili jenom ve 3. Já, David a Olívie. Zpětně musím říct, že to byl skvělý nápad!

Druhý den jsem se oblékla do stejného oblečení. O. jsme dali do autosedačky a autem i s Davidem zacouvali do vedlejší ulice. Čekali jsme až děti s babi dorazí domů a my za 10 minut přijeli s velkou slávou z porodnice. Už podruhé :)

Děti happy, David happy, jenom náš pes Hugo nechápal, proč se kolem té růžové autosedačky nadělá tolik cavyků, když v tom není nic k žrádlu. 

Kristýna

 

photo-2021-05-08-09-57-35-2

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz O stavbu e-shopu se postarali DigitalMakers

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení