Pravdivé okénko ze šestinedělí s Kristý I.

#POZ6N

David si nás dnes přivezl domů. Jsem úplně rozbitá, ale šťastná, že jsme doma. Cesta z Podolí k nám domů trvá přesně 23 minut. Za tu dobu se mi vystřídala celá škála emocí.  

1. Štěstí, že jsme. Že je Olivie zdravá, že jedeme domů a “že se máme” - brečela jsem.

2. Lítost, když jsme vyjížděli branou z Podolí, že už je to naposledy, že O. je moje poslední dítě a že už to nikdy nezažiju - brečela jsem.

3. Smutek, když jsme míjeli stánek s grilovanými kuřaty, kde jsem před 5 dny kupovala kuře domů ještě těhotná - překvapivě mě to zase rozbrečelo.

4. Zoufalství - které následovalo asi 500m za stánkem s kuřaty hned po uvědomění, jak je čas pomíjivý, mrknu na O. a bude jí 18 let - úplně mě to rozhodilo a . . . rozbrečela jsem se.

5. Zlost - když David znovu najel na silnici na kanál i když jsem ho jasně poprosila, že jsem po císaři a má se těm “debilním poklopům vyhýbat” ! - brečela jsem.

6. Překvapení - pokaždé když jsem se podívala do autosedačky a tam viděla tu pidi Olívii - brečela jsem.

7. Odpor - k Davidovi, když asi po páté najel na kanál - brečela jsem.

  1. Vztek -  na Davida když mi podával Olívii před domem a upozornil mě, ať ji tou dekou přikrývám opatrně, abych ji neudusila ????????. Podle mého výrazu pochopil, že jsem mu právě v moji představě za jeho poznámku urvala hlavu - překvapivě jsem přestala brečet.
  2. Strach - když jsme dorazili domů a já si sedla na sedačku.  Přepadl mě strach, jak to všechno zvládneme ???? - překvapivě jsem se rozbrečela.

Cestou domů sem tam David kouknul do zpětného zrcátka a pomalu mu docházelo, co se teď bude dít.  Ale jako zkušený matador věděl, že jediný způsob, jak přežít bez úhony následujících šest neděl je na VŠE říkat ANO a co nejdřív povolat moji mámu na pomoc a sám zmizet do práce. 

Welcome šestinedělí, snad to společně přežijeme všichni ve zdraví!

 

Kristýna 

 fde42d3e-93f2-40f7-a6db-3017faeec2e4

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz O stavbu e-shopu se postarali DigitalMakers

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení