PRSA díl druhý: Dejte prsům šanci!

Prsa druhý díl: Krok za krokem k sebepřijetí: dejte prsům šanci!

Jakkoli to zní otřepaně, zkuste si uvědomit, že každé tělo je unikátní a krása spočívá v různorodosti. (A také: každému se líbí něco jiného.) Studie publikovaná v European Journal of Cancer Prevention zdůrazňuje, že různé tělesné proporce jsou přirozeným jevem. Rozmanitost tvarů těla a prsů je spojena s genetikou, hormonálními vlivy a dalšími faktory. Proto bychom se měly vyvarovat soudů o tělesnosti – v první řadě té vlastní.

Florence Given, autorka knihy Women Don't Owe You Pretty, připomíná, že sebevědomí a krása neplyne pouze z fyzického vzhledu, ale také z toho, jak vnímáme a milujeme samy sebe. Každá žena má svůj vlastní příběh a cesta k sebepřijetí je klíčovou součástí osobního růstu. Je to výzva!

Zkuste to krůček po krůčku. Autorka knihy The Body Is Not an Apology Sonya Renee Taylor radí zaměřit se na pozitivní aspekty svého těla spíš než na jeho nedostatky. Pravidelná cvičení jógy nebo meditace zase pomáhají propojit mysl a tělo a tím podpořit sebepřijetí. Stejně důležití jsou lidé, jimiž se obklopujete: lišíte se fyzicky? Tím lépe! Uvědomit si rozmanitost milovaných bytostí může posílit vaši vlastní sebedůvěru. Upřímně: máte pocit, že velikost nebo tvar vašich prsou má výrazný vliv na kvalitu vašeho života?

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz O stavbu e-shopu se postarali Clear Data