Tváře MimiConcept - Silvi

Kdo vlastně je srdcem Mimi Concept? Dvě kamarádky, Kristýna a Silvi. Dnes se soustředíme na Silvi.

Silvi má momentálně na starosti nový web a celkový vizuál značky. Společně s Kristýnou vymýšlí nové produkty. Silvi se stará o výběr látek, Kristýna hlídá klíček od kasičky a všechno to nejdřív pořádně spočítá.

Jaká Silvi je?

Má pořád dobrou náladu. Nic nikdy není problém a žije v rámci hesla „když se chce, všechno jde!“. Její indiánské jméno by pravděpodobně bylo „multitasking“. Silvi je taky mámou dvou kluků, Victora a Aarona. Když má čas, strašně ráda vaří pro svoji rodinu a kamarády. Jídlo si dá nejradši bezmasé a mezi ta nejoblíbenější patří caprese, avokádo a cokoli s koprem. Ráda se zapotí, nejraději během nebo si dá lekci jógy nebo HIIT. Při běhání poslouchá podcasty (aktuálně Večery filozofické fakulty UK, doporučujeme!) nebo její osobní letní playlist na Spotify.

https://open.spotify.com/show/5ByiL3oL4pZCt7R1BeIXEb?si=aOWspBDUR6uOB7bQKCxmPw&dl_branch=1

https://open.spotify.com/playlist/2RByQ88lgavVFsLO7sB2b6?si=u8BNK5NnTHKdEPp4lwRHGg&dl_branch=1

https://neurazitelny.cz/jan-vojtko-vztahy-jsou-fuska/ - tohle je taky super, už jsem to dala 2x.

Q&A SILVI

+ jak zvládáš práci a rodinu?

 Nezvládám. Věčně nestíhám, nonstop mi zvoní telefon, který bych občas ráda vyhodila oknem:) Každý týden se snažím předem rozplánovat a díky tomu jsem poměrně dost efektivní. Pravidlo č. 1 zní: Nikdy nebýt pozdě u školky!

+ co je tvoje největší motivace?

 Nejvíc mě těší ten skvělý pocit z odvedené práce. Jsme rády za každou, samozřejmě i negativní, zpětnou vazbu. Konstruktivní podněty nás posouvají dál a často nás přivedou na nové nápady. Díky za ně! Obrovskou radost mi dělá, když vidím naše produkty “v akci” ve městě nebo na Instagramu. A samozřejmě moji kluci, díky kterým jsem přišla na spoustu vychytávek pro děti.

+ jak vypadá vaše ideální neděle?

 Víkendy nejraději trávím se svojí rodinou na chaloupce nebo u moře na jihu Francie. Nejlepší je, když nic nemusíme a prostě jenom jsme. Spolu.

+ co tě na mateřství nejvíc baví a co tě naopak vysiluje a je pro tebe výzvou?

 Baví mě sledovat, jak naši kluci vnímají svět, jak se od nás učí a naopak i my od nich. Jsem opravdu šťastná, že můžu být jejich mámou. Solidní výzvou je pro mě rozhodně povaha našeho mladšího syna. Má svoji hlavu, někdy se vzteká, uff…Ale má to asi po mně. Starší syn je naopak hodně citlivý a to je zase náročné na druhou stranu.

+ na co koukáš na Netflixu?

Koukám, ale vždycky usnu :-) Když chci vypnout, pustím si Kominsky Method. Mám ještě rozkoukaného Serpenta, ale je to upřímně o nervy:)

+ a co bys dělala o víkendu, kdybys nemusela vůbec nic?

 Napustila bych si vanu a četla knížky!

 

silvi

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz O stavbu e-shopu se postarali Clear Data